Šis stāsts īsā laika posmā kļuvis ļoti populārs internetā, un kļuvis jau par īstu pilsētas leģendu. Džeiks un Edīte bija precējušies 37 gadus. Tāpēc viegli var iztēloties, cik šokēta bija Edīte, kad Džeiks nolēma viņu pamest gados jaunas sekretāres dēļ.


Pats trakākais, ka Džeiks ar mīļāko nolēma izdzīt Edīti no savrupmājas, kuras cena bija mērāma vairākos miljonos ASV dolāru.

1

Tā kā Džeiks spēja noalgot labākus advokātus, māja palika viņam, bet Edītei bija noteikta finansiālā kompensācija. Taču bijušajai sievai bija ļoti grūti pamest iemīļoto māju, kurā viņa pavadījusi lielāko mūža daļu.

Pēc tiesas sprieduma, Džeiks iedeva Edītei tikai 3 dienas, lai viņa atrastu sev jaunu mājokli un izvāktos.

Edīte nolēma atriebties.

Pirmajā dienā viņs kravāja mantas.

Otrajā dienā viņa noalgoja cilvēkus, kuri aizveda mantas uz Edītes jauno dzīvesvietu.

Trešajā dienā viņa pēdējo reizi sēdās pie sava skaistā ēdamgalda glaunā savrupmājā, ieslēdza skaistu mūziku un iededza sveces. Edīte nolēma nosvinēt pagājušās dzīves beigās ar garnelēm, ikriem un dārga vīna pudeli.

2

Kad atvadu vakariņas beidzās, Edīte ienāca katrā istabā un atstāja neapēstās garneles ar ikriem karnīžu iekšpusē.

3

Kad Džeiks atgriezās mājās ar savu jauno draudzeni, pirmās nedēļas laikā viss bija ideāli. Mīļākie izbaudīja viens otra sabiedrību.

7

Bet tad pakāpeniski mājā parādījās nepatīkama smaka. Kalpones cītīgi tīrija katru mājas stūri, bet smaka kļuva arvien neciešamāka. Džeiks domāja, ka mājā kaut kur ir nosprāgusi kāda žurka vai pele. Tika pieacināti speciālisti, lai iznīcina visus kukaiņus un peles mājā, bet izrādījās, ka ne peļu, ne kukaiņu tur nav.

Beigu beigās nācās ķīmiski tīrīt visus dārgos paklājus. Taču NEKAS nelīdzēja.

Draugi pārstāja nākt ciemos, pat kalpones nolēma iet prom no darba smakojošā mājā.

Pēc kāda brīža Džeiks nolēma pārdot māju, taču tas nebija iespējams šausmīgās smakas dēļ.

Kādu dienu Džeikam piezvanīja Edīte un jautāja, kā viņam klājas. Bijušais vīrs pastāstīja, ka māja tiek pārdota, bet Edīte pateica, cik ļoti noilgojusies pēc savas mājas.

5

Edīte pateica, ka gatava samazināt summu, ko Džeikam jāatmaksā viņai pēc šķiršanās, ja viņš atgriezīs viņai māju. Protams, ka Džeiks bija laimīgs to izdarīt. Viņš nodomāja, ka Edīte vēl nav dzirdējusi kaimiņu nostāstus par šausmīgo smaku. Džeiks bija laimīgs pārdot māju apmēram pa 10% no tā tirgus vērtības, ar nosacījumu, ka Edīte parakstīs līgumu tajā pašā dienā. Tas arī tika izdarīts.

6

Edīte noalgoja uzņēmumu, kurš palīdzēja iztīrīt karnīzes un tikt vaļā no smakas. Jau pēc nedēļas Edīte atgriezās pie sevis mājās.

Stāsta morāle: Apkrāptās sievietes atriebība ir nežēlīgākais ierocis pasaulē!  :)