Šķiršanās ir sarežģīts process. Īpaši, ja vecāki cenšas sadalīt bērnu. Visas šīs batālijas traumē ne tikai pāri, bet arī mazo. Ideāli, ja bijušie vīrs un sieva paliek draudzīgās un labās attiecībās.


Šis vīrietis ar savu pieredzi dalījies Facebook. Viņa teiktais izsauc sajūsmu un ir lielisks piemērs cilvēkiem, kuri nonākuši laulības otrā pusē.

Reiz pie viņa vērsusies bijusī sieva. Viņa palūdza nopirkt bērnam zāles. Jaunais tēvs zibenīgi izpildīja lūgumu un traucās pie viņiem uz mājām. Bet kad viņš atvēra ledusskapja durvis, lai tur ieliktu pirkumu, viņa sirds nodrebēja.

Ledusskapis bija pilnīgi tukšs! Tajā atradās tikai bērnu pārtika un ūdens pudele. Nešauboties ne mirkli, vīrietis ņēmās atrisināt problēmu.

Viņam nebija grūti doties uz lielveikalu un nopirkt pārtiku. Pēc tam viņš ierakstīja kaut ko svarīgu savā Facebook lapā. Viņš vēlējās motivēt cilvēkus, kas pārdzīvojuši šķiršanos, uz labiem darbiem.

“Mana bijusī sieva ir liels darbarūķis. Viņai nemēdz būt vieglas dienas. Vēl viņa ir lieliska mamma, kura vienmēr rūpējas par mūzu mazo. Viņa pati apmaksā dzīvokļa īri un komunālos rēķinus: elektrību, ūdeni, telefonu un pārējo.

Šodien viņa palūdz man nopirkt zāles mazajai. Es to izdarīju. Nekavējoties. Es arī nolēmu pārliecināties, vai ledusskapī ir pārtika, kuras pietiktu pāris nākamajām nedēļām. Tas, ka mēs neesam kopā, nenozīmē, ka man viņa un viņas vajadzības ir vienaldzīgas. 

Ja viņai ir labi, ir labi arī manai meitai. Bet tā man ir liela laime. Rūpēties tikai bērnu - tas nav pareizi no to puses, kas sevi sauc par tēviem. Uz mums gulstas daudz lielāka atbildība.”

Šī vīrieša žests ir milzīgs! Mazulei paveicies, ka viņai ir TĀDS tēvs!