Riks Heivords un Kārena Linča iepazinās vidusskolā, kad viņiem bija 17 gadi. Reiz Riks saņēmās drosmi un uzaicināja simpātisko meiteni uz tikšanos. Kārena bija pārliecināta, ka no tā sanāks kas vairāk, jo viņi ļoti jauki pavadīja laiku, viņiem bija interesanti pļāpāt un vienkārši būt blakus viens otram. Bet Riks nākamajā dienā tā arī nepiezvanīja. Un arī aiznākamajā nē. Viņš deva par sevi ziņu tikai pēc... 33 gadiem! 


Tā Riks un Kārena izskatījās tajos gados. tikai pēc 33 gadiem Kārena uzzināja, kāpēc Riks viņai tā arī neatbildēja.

Izrādījās, ka viņam traucējis... kautrīgums! Vairākas reizes viņš gājies pie telefona, un tad atkal devies prom, tā arī nesaņēmies drosmi. Pēc dažām dienām viņš vienkārši nospriedis, ka Kārena apvainosies uz viņu, ka viņš tik ilgi nezvana, un nolēma vairs necensties.

Pa šiem gadiem viņi abi paspēja apprecēties, radīt bērnus, pat izšķirties. Viens par otru uzzināja Facebook. Šoreiz Riks nekautrējās un uzaicināja savu pirmo mīlestību uz tikšanos.

Riks un Kārena nolēma nedomāt par to, kā viņu likteņi būtu iegrozījušies, ja toreiz sen Riks nebūtu nobijies un piezvanītu viņai. Viņiem jau ir ģimenes, bērni, kas viņus ļoti mīl, un, kas zina - varbūt tas romāns nebūtu izturējis laika pārbaudi. Bet šodien viss ir savādāk. Jaunizceptajam pārim pat ir nākotnes plāni.

Jau pirmajā tikšanās reizē pēc 33 gadu šķirtības abi saprata, ka jūtas ir atgriezušās.

Pēc dažiem mēnešiem Riks lūdza Kārenas roku un sirdi.

Kas zina, varbūt tieši tā bija jānotiek, lai pēc gadiem viņi atkal būtu kopā. Vai arī tu zini šādus gadījumus?