Mazā Lorena Kosgrouva no Skotijas nāca pasaulē neiznēsāta 27.grūtniecības nedēļā. Pirmo savas dzīves gadu mazulīte pavadīja slimnīcā. Neviens nevarēja garantēt, ka viņa izdzīvos.


Par laimi, meitene izrādījās īsta cīnītāja. Līdz šai dienai viņa pārcietusi jau neskaitāmas operācijas. Tomēr Lorena un viņas vecāki nepadodas un ar optimismu raugās nākotnē.

Gandrīz no dzimšanas bērnu vajā hroniskas sāpes un nogurums. Slimības, no kurām cieš Lorena, ir gandrīz neārstējamas, bet to sekas var atsaukties visu dzīvi.

Tā piemēram, bez visa pārējā mazulīte cieš arī no īsās zarnas sindroma. Tieši tāpēc meitenes vēderā ievietota trubiņa, pa kuru viņas organismā nokļūst uzturvielas. No šīs ierīces meitene nešķiras nekad.

Lai kā arī nebūtu, visbīstamākos slimību aspektus Lorenai ir izdevies pārvarēt. Mazā izauga, viņai ir savi sapņi un centieni. Vecāki nevar vien nopriecāties, skatoties, kāda kļuvusi viņu meita!

Meitenītes tēvs un māte centās izpildīt visas viņas vēlēšanās. Bet vislielāko meitas sapni viņi piepildīt nevarēja. Lorenai ļoti patika nāras, un mazule ļoti vēlējās sastapt kādu no mītiskajām dzelmes iemītniecēm.

Pats interesantākais, ka ar labdarības organizāciju palīdzību mazules vēlmi izdevās izpildīt. Kad Lorena kopā ar māti pastaigājās pa Lohlomondas ezera krastu, no aukstās dzelmes pie viņām izpeldēja visīstākā nāriņa. Mīklainā svešiniece meitenei pat uzdāvināja pērļu kaklarotu, kuru, pēc viņas teiktā, esot atradusi okeāna dzelmē!

32 gadus vecā Lindena, kas slimajam bērnam nospēlēja nāriņas lomu, parasti uzstājas bagātās Holivudas ballītēs. Taču kad sieviete uzzināja, ko viņai būs jādara te, viņa bez domāšanas devās pāri okeānam un ienira Skotijas ezera aukstajos ūdeņos.

Lindenas tikšanās ar mazo meiteni notika uz urā! Satikusi visīstāko nāru, meitene no laimes bija septītajās debesīs. Mazulītes platais smaids akcijas organizētājiem bija labākā balva!

Tagad pagājuši jau divi gadi kopš meitenes un nāriņas tikšanās. Tomēr 10 gadus vecā Lorena joprojām atceras šo satriecošo brīdi un vienkārši dievina par to stāstīt draugiem, ar lepnumu demonstrējot to pašu kaklarotu. Bija vērts ko tādu sarīkot!