Šis stāsts liks aizdomāties, ka dažreiz labāk ir vienkārši padomāt ar savu galvu, pirms darīt stulbas un nepārbaudītas lietas. 2008.gada sakumā Džošs Medokss bija 18 gadus vecs. Izejot no mājas, mammai viņš bija teicis, ka dodas parastā pastaigā.


Jaunais puisis tā arī neatgriezās mājās. Pāris dienas pēc zēna pazušanas tika izmeklēta visa apkārtne un veikta meklēšana pat visā Kolorādo štatā, bet bez rezultātiem. Pagāja 7 gadi, līdz viņš tika atrasts pavisam nejauši.

džošua

Izrādījās, ka kādas mājas skurstenī atrasts skelets, un pēc zobiem noteikts, ka tas ir tieši pirms 7 gadiem pazudušais Džošs. Policijas pārstāvju komiteja bija izteikusies, ka noteikti lielai daļai radīsies daudz jautājumu, bet uz tiem nebūs atbildes, jo analizējot skeletu un pārejās detaļas, tika konstatēts, ka tas ir nelaimes gadījums.

Šī pamestā māja bija atradusies apmēram 1500 metru attālumā no jaunā puiša mājas, kurā viņš dzīvoja. Puisis ir mēģinājis tikt vecajā mājā caur skursteni, taču pamatīgi iesprūdis, tikai rodas jautājums, kāpēc? 

Policija pārstāvji,izpētot situāciju, skaidrojuši, ka nav atrastas nekādas vardarbības pazīmes.

Šīs vecās mājas īpašnieks izteicies, ka uz māju devies ļoti, ļoti reti. Pēdējos gados, viņš tur bijis tikai pāris reizes. Un labākajā gadījumā viņš tur uzkavējies uz pāris stundām, tādēļ ka tur ļoti smirdējis, bet vecais kungs tā arī nav sapratis, kāpēc. Kungam tā arī nekad nebija vajadzības ieskatīties kamīnā, kas atradās tieši pretī dīvānam, un kur nu vēl skurstenī.

Džoša māsa sacīja: "Visa ģimene cerējām, ka iznākums nebūs tāds, kā tas ir tagad, taču beidzot esam laimīgi, ka varam viņu pienācīgi apglabāt un zināt, ka viņš ir labākā vietā, turklāt ir milzu brīnums, ka viņš vispār tika atrasts."