Britu prese piedāvā iepazīties ar slavenās bulgāru pareģotājas Vangas pareģojumiem 2019. gadam. Vanga, kā informē Postimees, precīzi pareģoja 11. septembra teroraktus Amerikas Savienotajās Valstīs, katastrofisko cunami 2004. gadā un Krievijas zemūdenes Kursk bojāeju un Brexit.


Vanga ir pareģojusi, ka nākamajā gadā pret Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu tikšot veikts atentāts, informē The Sun. Turklāt draudi nākšot no viņa personīgās drošības komandas. Nav līdz galam skaidrs, vai tas novedīšot līdz Krievijas līdera nāvei.

Ne visai priecīgas perspektīvas sagaidot arī ASV prezidentu Donaldu Trampu.

Ja tic Vangas pareģojumiem, viņš saslimšot ar retu slimību, kuras rezultātā kļūs kurls. Turklāt noslēpumainās slimības simptomi būšot līdzīgi slimībai, kas kādreiz bija raksturīga amerikāņu diplomātiem Kubā un Ķīnā, piedzīvojot nezināmas izcelsmes akustisko uzbrukumu.  Cietušajiem toreiz tika diagnosticētas vieglas traumas un galvas smadzeņu pietūkums, pastāvīgs dzirdes zudums, spēcīgas galvassāpes, līdzsvara sajūtas zudums un kognitīvie traucējumi.

Turklāt Trampa ģimenes loceklis nokļūšot autoavārijā.

Aklā Vanga arīdzan ir pareģojusi ekonomisko sabrukumu Eiropā. Āziju, pēc viņas vārdiem, sasniegšot milzu cunami, bet Krievijas teritorijā nogāzīšoties milzīgs meteorīts.

apollo.lv