Ziņu aģentūras LETA valdes loceklis Juris Mendziņš sociālajā tīklā paudis viedokli, ka, viņaprāt, ārsts un profesors Anatolijs Danilāns nemaz neeksistē, viņš ir izgudrots, virtuāls tēls."Danilāns esot izteicies, ka neliels apjoms alkohola esot pat veselīgs. Nezinu, kas ir tas nelielais apjoms, bet mani pārņem bažas, ka Danilāns nemaz neeksistē. Tas ir izgudrots, virtuāls tēls, kurš propagandē gaļas ēšanu, kafijas dzeršanu, vīna dzeršanu ar mēru un visādas citas visnotaļ normālas, jaukas un patīkamas lietas," norāda Mendziņš.

Viņa uzskatā Danilāns ir mākslīgā intelekta radīts pretspars vegāniem, veģetāriešiem, kaloriju skaitītājiem, veselīga dzīvesveida maniakālajiem fanātiem un tiem, kas ģībst uz vietas, ieraudzījuši uz iepakojuma burtu E.

"Danilāns ir mūsu psihi stabilizējošais kolektīvais veselais saprāts," atzīst Mendziņš.

Jāatzīmē, ka Danilāns, viesojoties LTV raidījumā "4. studija", runājot par cilvēka veselību, pastāstījis, ka kafija ar veselīgāka par zāļu tējām.

Danilāns uzskata ka ūdens, tējas, tostarp zaļā tēja, ir laba lieta, bet kafija ir veselīgāka. Proti, cilvēkiem, kuri lieto kafiju, aknu veselība paliek labāka, sirds asinsvadi netiek bojāti, viņi ilgāk dzīvo, viņiem imūnsistēma ir stiprāka.

Tauta Runā