Šis tests lieliski spēj ieskatīties tavā zemapziņā, un, izmantojot dažādus tēlus, tu pats apraksti savu dzīvi, savas vērtības un savu pašreizējo stāvokli. Šis tests noder, lai nopietni paskatītos uz sevi no malas un pārdomu par savām vērtībām un dzīves uztveri! 


Lai sasniegtu precīzākus rezultātus, aicinām aprakstīt vai uzzīmēt visu, ko iztēlojies! Tā varēsi vieglāk saprast rezultātus! 

1.Iedomājies, ka stāvi uz ceļa. Apraksti šo ceļu. (Tas ir zemes ceļš, šoseja vai kaut kas cits?)

2.Tu ej pa ceļu līdz nokļūsti līdz žogam. Kā tas izskatās? No kā tas ir taisīts (Koka, akmens, metāla)?

3.Turpini iet un nonāc līdz mežam. Apraksti šo mežu.

4.Cauri mežam ved taciņa. Tu ej pa to un pēkšņi uz zemes ieraugi atslēgu. Kāda tā izskatās? Ko tu ar to dari? Vai pacel atslēgu, atstāj to tur vai pakarini kokā?

5.Ejot tālāk, tu nonāc līdz ūdenstilpnei. Kā tā izskatās? Ko tu dari – brien iekšā vai apsēdies krastā?

6.Paejot garām ūdenstilpnei, tu ieraugi savu sapņu māju. No tās iznāk tavs sapņu vīrietis vai sieviete un aicina tur palikt uz visiem laikiem. Kā tu rīkojies?

7.Tieši aiz mājas ved ceļš. Kā tas izskatās?

Atbildes un skaidrojumi! Nelasi pirms neesi izpildījis visu testu! 

1.Ceļš simbolizē tavu attieksmi pret apkārtējo pasauli. Ja tu iztēlojies šoseju ar daudzām automašīnām un aktīvu satiksmi, tad, visticamāk, esi ļoti aktīvs un aizņemts cilvēks, kurš produktīvi izmanto savu laiku gan darbā, gan brīvajos brīžos.

Ja iztēlojies zemes ceļu, tava dzīve ir klusa un mierīga. Tu kontrolē savas dzīves notikumus nevis ļauj tiem notikt pašiem.

2.Žogs simbolizē šķērsli. Jo augstāks tas ir, jo vairāk tu mēdz pārspīlēt par savām neveiksmēm.

3.Mežs simbolizē tavu iekšējo pasauli. Izvēle starp gaišu un tumšu mežu norāda uz to, kāda ir tava pasaules uztvere – vairāk pozitīva vai negatīva.

4.Atslēga ir tava laime. Jo mazāka tā ir, jo svarīgākas tev ir attiecības ar mīļoto cilvēku, tava laime, kā arī garīgā labsajūta. Lielāka atslēga simbolizē materiālās vērtības, kam tavā dzīvē ir liela nozīme.

5.Ūdens simbolizē tavas iekšējās sajūtas un cilvēku, kuru tu mīli. Jo dziļāka ir ūdenstilpne, jo stiprākas ir tavas jūtas.

6.Sēdēšana pie ūdens var norādīt uz to, ka tavai laimei pietiek ar mīļotā cilvēka klātbūtni. Ja pieskaries ūdenim vai peldies ezerā vai upē, tad tev ir vajadzīga otra cilvēka uzmanība. Māja un sapņu vīrietis vai sieviete simbolizē tavu likmju apmērus.

7.Ceļš aiz mājas simbolizē nākotni. Ja šķērslis joprojām ir tur, tas nozīmē, ka tu nemācies no iepriekšējām kļūdām.

Kā tev patika? Šis tests pasaka skaidri to, ko nojauti, bet neapzinājies līdz galam! :)