Cilvēki ir dažādi ar ļoti atšķirīgām vērtībām, morāli un uzskatiem. Šis stāsts tikai to parāda. Kāds puisis izteica ne pārāk piedienīgus piedāvājumus kādai precētai sievietei sociālajā tīklā "Facebook". 


No sākuma sieviete atklāti pateica, ka ir precējusies, tāpēc nepiekrīt viņa uzaicinājumam uz randiņu. Tomēr puisis bija uzstājīgs.

Ar savu ziņojumu sieviete nošāva divus zaķus ar vienu šāvienu: pierādīja savu mīlestību pret cilvēku, kurš to patiešām ir pelnījis, un apstādināja krāpnieku.

Sarakstes fotogrāfiju sieviete publicēja savā profilā sociālajos tīklos un tūkstošiem lietotāji bija sajūsmā par viņas atbildi.

Viņš: Varbūt aizejam kaut kur

Viņš: ?

Viņa: Esmu spiesta atteikties, man ir vīrs…Kaut gan neslēpšu, tu esi patiešām simpātisks.

Viņš: Ak, tad tu esi precējusies. Ha-ha.

Viņa:  Jā… Un pagodināta. Paldies.

Viņš: Tāpat kā es. Bet, ja mēs nevienam neko neteiksim? Vienkārši nedaudz izklaidēsimies.

Viņa: Kad pagājušajā gadā man atklāja vēzi, man nepietika drosme to izstāstīt savām puikām (kurus es vienmēr centos pasargāt), ka es varu nomirt, tāpēc manam vīram vajadzēja skatīties viņiem acīs un pateikt, ka es esmu smagi slima.

Vēlāk viņš rūpējās par mani daudzo operāciju laikā, tukšoja drenāžas maisiņus, deva man zāles, turēja mani pie rokas, kamēr es mocījos no sāpēm pēc ķīmijterapijas. Tajā brīdī no manā galvā visu laiku skanēja kāda rindiņa no dziesmas: “Mīlestība sēž pie gultas, kad kāds mirst”. Un lūk, ko man gribas tev pajautāt…Kurš sēdēs pie tavas gultas, kad tu mirsi? Sakārto pats savu ģimeni un beidz man rakstīt!

Daudzi sociālo tīklu lietotāji brīnījās, ka pasaulē vēl ir tādas sievas un vīri, un ka viņu aizkustinošās attiecības ir tīra mīlestība. Daži pat piedāvāja šo saraksti aizsūtīt puiša sievai, lai viņa zinātu, kādam cilvēkam blakus dzīvo...