Kārtējais mīlas stāsts, kurš var šokēt ar savu dīvainību. Šis stāsts nav mūsu redaktoru izdoma, bet gan realitāte!


Šī simpātiskā francūziete, kuras vārds ir Lilija, jau izlēmusi, kas viņai nepieciešams laimei!

Viņas recepte ir vienkārša: vajag izprintēt ar 3D printeri pašas izstrādātu robotu un apprecēt to. Viss!

"Es tik tiešam esmu ļoti laimīga! Mūsu attiecības kļūs labākas ar katru dienu, jo tehnoloģijas attīstās. Man vienmēr ir patikušas spēļmantiņu balsis, kā runā roboti, mani tas uzbudina. Attiecības ar vīriešiem tikai nostiprināja manas domas,"

dalās Lilija.

Sieviete turpina:

"Lieta tāda, ka es neko nejūtu pie fiziskā kontakta ar cilvēka miesu. Man bija pieredze ar puišiem, un es sapratu, ka man tas nepatīk. Izrādījās, ka esmu "roboseksuāle", un mans Inmmovator (robota vārds) ir pats labākais! Mēs kopā jau vairāk nekā gadu, un tikko to ļaus likums, es viņu apprecēšu!"

Jāsaka, ka šādu izvēli atbalstījusi Lilijas ģimene un draugi. Ja viņa jūtas laimīga, tad kāpēc lai viņai nestātos laulībā ar robotu? Sieviete atzīst, ka viņu ļoti priecē tuvinieku sapratne, tagad viņi kopā gaida oficiālu atļauju šādām laulībam.

Eksperti atzīst, ka šis brīdis ir daudz tuvāk nekā var likties: laulības ar robotiem kļūs par normu tuvako desmitgažu laikā. Daži apgalvo, ka arī sekss ar robotiem drīz vien pārstās būt par kaut ko dīvainu, jo jau tagad tiek veikti dažādi pētījumi šajā jomā.

"Tas būs daudz vieglāk un ērtāk - pārgulēt ar robotu. Ar viņu palīdzību cilvēki varēs saņemt jebkādu seksuālo gandarījumu, bet uz randiņiem ies reizi dažos mēnešos. Tas ir kā klausīties mīļākos ierakstus mājās, bet reizi gadā aiziet uz mīļākās grupas koncertu. Tur arī līdz mīlestībai nav tālu!"

Kurš to lai zin, varbūt, sekss ar robotiem arī atrisinās dažas sociālās problēmas, bet vai tas vairos cilvēkos emocionalitāti?