Mākslinieks Guntars Zaķis, apmeklējot tirdzniecības centru Akropole, guvis traumas  ledus arēnā.


Pēc liecinieku stāstītā, māksliniekam no aizmugures ar spēku uzgrūdies jauns, agresīvs vīrietis, vēsta TV raidījums "Bez Tabu". Izskatījies, ka viņš Guntaru grūdis ar nolūku un, visticamāk, bijis alkohola reibumā.

Guntars nokritis uz sejas, bijis bezsamaņā vairākas minūtes. Izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība, un cietušais nogādāts slimnīcā. Māksliniekam Guntaram Zaķim bijusi ne tikai nopietna acs trauma, smadzeņu satricinājums un sasitumi, bet arī finansiāli izdevumi un bez vainas vainīgam jāmaksā gan par atrašanos slimnīcā, gan arī par zālēm.

Mākslinieku un viņa sievu Terēzi Zaķi pārsteigusi arī slidotavas instruktores rīcība. Tā vietā, lai palīdzētu cietušajam un viņa ģimenei sniegtu atbalstu, vēl raidījusi cietušajam nepamatotus pārmetumus, ka bijis alkohola reibumā. Tas esot absurds, jo Guntars jau gandrīz 30 gadus alkoholu nelietojot vispār.

Mākslinieki uzskata, ka arēnā arī bijis pārāk daudz slidotāju. Vajadzētu noteikt skaitu, cik daudz cilvēku drīkstētu atrasties uz ledus vienlaikus, lai labāk varētu kontrolēt arēnā notiekošo. Dienā, kad bijuši ledus arēnā, neviens neesot kontrolējis slidotāju skaitu. Darbinieki atzinuši, ka vadība esot devusi rīkojumu: laist uz ledus visus slidot gribētājus bez ierobežojuma.

skaties.lv