Krūšturis ir neatņemama sievietes drēbju skapja sastāvdaļa. Tomēr bieži vien sievietes neaizdomājas, ko krūšturi var nodarīt veselībai...Ir daudz situāciju, kad krūšturis ir absolūti nevajadzīgs priekšmets...

Protams, viss ir individuāli un atkarīgs no tava krūšu izmēra, bet sievietēm vajadzētu pievērst uzmanību pāris lietām, ko apakšveļas ražotāji panākumu gūšanas dēļ parasti noklusē!
1. Krūšturi neglābj krūtis no nokarāšanās


Franču zinātnieki ir pierādījuši pretējo: krūšturis veicina krūts nokarāšanos ar vecumu. Valkāt krūšturi – tas pats, kas nēsāt ģipsi uz rokas.
Pateicoties pastāvīgam atbalstam, krūts muskuļi un saites atrofējas, ar laiku kļūst vājākas, kas noved pie krūts formas zaudēšanas un tās nokarāšanās.
2. Krūšturis neizsauc krūts vēzi


Tie paši zinātnieki pierādīja, ka krūštura valkāšanai un krūts vēža parādīšanās nav nekādi savā starpā saistīti. Tomēr pārāk cieša apakšveļa un krūšturi ar pacelšanas efektu spēj traucēt normālu asinsriti krūts rajonā, tas slikti ietekmēs sirds un asinsvadu sistēmu un tas gan var kaitēt veselībai!
3. Krūšturis nenoņem slodzi no muguras un pleciem

Šī informācija ir aktuāla sievietēm ar lielu krūšu izmēru: izrādās, ka sāpes mugurā un plecos bieži rodas tieši krūštura dēļ! Tā lencītes izraisa papildus slodzi uz pleciem. Daudzas sievietes ar lielām krūtīm atsakās no pastāvīga krūštura nēsāšanas un tā ir tikušas vaļā no sāpēm muguras daļā.
Var valkāt krūšturi, bet darīt to pareizi, lai justos pārliecinoši un ērti. Pēdējā laikā modē nācis bralets – krūšturis bez stienīšiem un bļodiņām, ļoti elegants un dabīgs.

Bralets atļaus neatteikties pilnībā no apakšveļas, izskatīties mūsdienīgi un turklāt nekaitēt savai veselībai!
Tas ir pavisam jauns apakšveļas veids, kuru nav kauns rādīt apkārtējiem!

Šāds krūšturis piestāvēs katrai sievietei: pastāv modeļi, kuri ir speciāli veidoti lieliem krūšu izmēriem!