Par Hannu Kombsu no ASV skolā ņirgājās, tāpat kā par daudziem citiem. Tomēr tas, kas notika tajā dienā, pārkāpa visas cilvēcības robežas.


Kad 15 gadus vecā Hanna izgāja no skolas, klasesbiedri pieskrēja pie viņas un aplēja viņas galvu ar līmi. Sāpes - gan fiziskās, gan morālās - bija neizturamas.

Matus Hannai nācās daļēji nogriezt. "Es zaudēju to, kas man sevī vislabāk patika. Man tiešām ļoti patika savi mati. Ja godīgi, mati ir vienīgais, kas man sevī pašā patika," saka pusaudze.

Pagāja laiks, līdz ķīmiskie apdegumi uz meitenes galvas pilnībā sadzija. Uz skolu Hanna negāja vairākas dienas, bet viņas tēvs Kristians Grimers bez gala zvanījās skolas vadībai, lai viņas meitas pāridarītāji tiktu sodīti.

Frizieris, izdzirdējis par notikumu ar Hannu, nolēma izveidot viņai stilīgu frizūru bez maksas.

Kopā ar vecākiem Hanna sociālajā tīklā Facebook sāka kampaņu "Justice For Hannah", kuras mērķis ir - atbalstīt skolēnus, kas cieš no savu klasesbiedru pārestībām un ņirgāšanās.

"Es vēlos palīdzēt cilvēkiem," saka meitene. "Ne visi spēj aizstāvēt sevi patstāvīgi, bet parunāties ar mani var vienmēr. Es, protams, esmu tikai pusaudze, bet esmu jau kaut kam izgājusi cauri.

Es domāju, ka esmu jau pietiekoši pieaugusi , lai upuriem palīdzētu psiholoģiski, bet viņu pāridarītājiem - kļūt labākiem."

Brīnisķīgi, kad jauniem cilvēkiem dzīvē parādās mērķis. Novēlēsim Hannai veiksmi un cerēsim, ka viņas vārdi tiks sadzirdēti visur...