Seišu Abigeilu zina kālabestīgu sievieti, kas vienmēr gatava palīdzēt. Arī kad bezpajumtnieks atnāca uz viņas restorānu lūgt bez maksas paēst, viņa sniedza viņam palīdzīgu roku. Sieviete no sirds norūpējās un vēlējās uzzināt, kāpēc viņš palicis bez darba. Turklāt uzsvēra, ka arī viņai nekas nenāk par velti.


Vīrietis nolaida skatienu un paskaidroja, ka neviens viņu neņem darbā, jo pagātnē viņš veicis vairākus noziegumus. Tagad viņam neviens netik un viņš jau zaudējis cerības atrast darbu.Tad Seiša izteica viņam priekšlikumu, no kura viņš, protams, nespēja atteikties. Kas notika tālāk, sieviete ir aprakstījusi savā Facebook.

“Tobrīd restorānā trūka personāla, tāpēc es piedāvāju, vai viņš nevēlas pastrādāt. Viņš pārsteigumā iepleta acis un viņs smaids uzlaboja man visu dienu. 

Viss, ko viņš atbildēja: "Es visu izdarīšu tikai par ēdienu vien."

“Un, lūk, jau divas nedēļas viņš strādā pa divām stundām dienā. Palīdz iznest atkritumus, mazgā traukus utt.

“Bet, kad es viņam samaksāju, uzminiet, ko viņš izdarīja? Viņš nopirka ēdienu manā restorānā. TĀ VIŅŠ NOLĒMA PATEIKTIES!" 

Vīrieti sauc Markuss, un viņš vēl ne reizi nav kavējis darbu. Ja nebūtu Seišas, kas zina, kur viņš tagad būtu... Vienkāršs labestības žests mainīja viņa dzīvi un deva cerību.

"Centieties katru dienu citiem izdarīt ko labu. Nenosodiet, lai kādā arī situācijā viņi nebūtu nonākuši. Mēs nezinām, kas viņus novedis līdz tādai dzīvei. Katram cilvēkam ir tiesības uz otro iespēju," domā Seiša.