Daudzi Android viedtālruni pērk tieši protesta pēc - izvēloties to kā ideālu pretstatu sterilajam izreklamētajam iPhone.


Tomēr tavai jaunajai draudzenei jūsu pirmajā randiņā uz to visu būs nospļauties! Vismaz, ja ticam jaunākajiem zinātnes datiem.

Vēl vairāk - telefoni ar Android sistēmu brīvām, neprecētām meitenēm 96% gadījumu izsauc vien izsmieklu. Pavisam nopietni!

Pēc iepazīšanās lapas Match.com un dienesta Research Now veiktā pētījuma datiem, ja runa ir par vīriešiem, tad iPhone īpašnieki 21 reizi biežāk nodarbojas ar seksu pirmā randiņa laikā, nekā Android lietotāji.

Kāpēc tā?

Izrādās Android īpašnieki 15 reizes biežāk kļūst par apsmiekla objektiem, nekā iPhone lietotāji. Bet nosodījums no draudzenes puses - tā ir nopietna lieta!

Tāpēc no daiļā dzimuma pārstāvju puses parasti ir daudz mazāk šaubu par savas izvēles pareizību tieši attiecībā pret puišiem ar iPhone.

Un pats galvenais: nav svarīgi, kāds jums ir Androids. Pat ja tas būs Google Pixel vai Samsung Galaxy S. Ja jums ir Android, jūs jau pēc nosacījuma neesat tiks skaists.

Vēl sliktāk, ja uz pirmo randiņu atnāksi ar telefonu, kuram ieplīsis ekrāns.

Tajā pašā pētījumā atklājies, ka sievietes par 86% negatīvāk attieksies pret puisi, kura tālrunim ir ieplīsis ekrāns.

Tā kā jau tu esi puisis, kuram vienmēr ir līdzi Android ar ieplīsušu ekrānu, iesakām apdomāt iegādāties parastu (ne smart) mobilo tālruni speciāli priekš randiņiem.

To ir gan grūti sasist, kan arī mode uz tiem no jauna atgriežas.