Visiem ārstiem ir lietas, kas kaitina savos pacientos. Šoreiz tās ir atklājuši ginekologi!


 

 

 1. Atteikt vizīti mēnešreižu laikā

Lielākā daļa atsaka savu vizīti, ja sākas mēnešreizes. Iemesli ir visdažādākie, sākot no pieņēmuma, ka testu rezultāti nebūs precīzi, līdz vienkāršam apkaunojumam. Patiesībā ārsts grib, lai jūs nākat uz šo vizīti tik un tā. Viņi ir pieraduši redzēt asinis!

 

 1. Pašu uzstādītās diagnozes.

Visus ārstus kaitina, kad viņu pacienti paši sev uzstāda diagnozi, izmantojot Google un tad vēl sāk paši lietot kādu medikamentus. Vēl jo vairāk, ja esat jau sākušas kaut ko lietot, pārbaudes neuzrādīs pareizos rezultātus

 

 1. Nestāstot par zālēm, kuras pašreiz lietojat

Daudzas sievietes domā, ka zāles, ko tās lieto, neietekmē to medikamentu darbību, ko sniedz ginekologs. Tomēr izrādās, ka pat visvienkāršākās zāles, ko lietojat, var ietekmēt dažādu kontracepcijas līdzekļu efektivitāte.  

 1. Jūs nestāstāt, kas nav kārtībā

Viena no viskaitinošākajām lietām, ko dara sievietes, ir neizstāstīt konkrēti par savu problēmu. Ārsts zina, ka esat apkaunota un ka jūtaties slikti, tomēr, viņiem tas ir jādzird no jums, jo tas ir vienīgais vieds, kā viņš var palīdzēt!

 1. Nepārbaudot saslimstību ar dzemdes vēzi

Sievietēm vajadzētu reizi trīs vai piecos gados doties uz pārbaudēm, lai izvairītos no ļoti bēdīgām sekām.

 1. Nestāstot, ka jums ir bērni

Ginekologam ir jāzina par jūsu medicīniskā vēsture un arī tas, cik daudz bērnu jums ir un kādā veidā viņi nāca pasaulē.

 1. Kad jājautā, lai pavirzaties uz leju

Ja vien tā nav jūsu pirmā reize ginekologa kabinetā, tad jūs zināt, ka vajag būt ļoti, ļoti atklātai arī fiziskā ziņā. Tāpēc jau jūs esat pie ārsta!

 1. Vedot savu partneri uz ārsta kabinetu.

Ir lietas, kas vīriešiem ir jāredz un lietas, ka nav.

 1. Nesakot, ka vēlaties ārsti sievieti.

Pagalam nepatīkams ir tas brīdis, kad, piesakot vizīti, nenorādat, ka nevēlaties, lai jūs izmeklē vīrietis, un tad ārsta kabinetā visi jūtas neērti un tiek zaudēts laiks.

 1. Neesot atklātai par savu seksuālo dzīvi

Ginekologam ir jāzina visas detaļas par tavu seksa dzīvi. Ja kāds veids tev sagādā sāpes, ja pēc seksa pārņem savādi nelabumi! Viņiem tas ir jāzina!

 1. Kaunoties par to, kā jūs izskatāties vai ožat

Ginekologam ir vienalga, vai esat noskuvies, bet viņus kaitina, ja sāksiet par to atvainoties. Vai nu skujies un aizveries vai neskujies un aizveries. Un ārsti ir arī pieraduši pie dažādiem aromātiem, pirms vizītes vienkārši nomazgājies un met mieru visādiem ķiršu dezodorantiem.

 

 

11 Being embarrassed about how you look or smell

 

Gynecologists don’t care if you are not shaved down there, but they get very annoyed if you start apologizing about it. You either shave and shut up, either not shave and shut up. As for smells, they are used with strange smells. A simple wash is everything you need before your gyno appointment, so give up on cherry smelling deodorizers.