Viktorija Bekhema ir mūsdienīga sieviete, kas reizē var būt gan veiksmīga biznesmene, gan dziedātāja, aktrise un dizainere, gan arī lieliska mamma saviem četriem bērniem.

 


Viktoriju uzskata par vienu no mātes paraugiem slavenību pasaulē, un viņa labprāt dalās savos bērnu audzināšanas noslēpumos.

Want to know how I create the ultimate sexy eye? Tune in tomorrow to learn more… x VB #VBxEsteeLauder

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Māksliniece ir atzinusi, ka ilgu laiku viņai bija grūti pieņemt vienīgās sievietes lomu ģimenē, jo viņas un Deivida trīs vecākie bērni ir dēli. Viņai vajadzēja parādīt sev un citiem, ka viņa ir ne tikai ģimenes pavarda sargātāja, bet arī  sieviete.

Laiku pa laikam viņa sev uzdāvināja brīvdienas no saviem puišiem, lai viņi paši tiktu galā ar savām nebūšanām.

Dēliem ļoti nepieciešams ir tēva paraugs: “Audzināt dēlus un audzināt meitenes – tas ir pilnīgi citādāk. Man ļoti paveicās – gan mans tēvs, gan vīrs ir stipri vīrieši, un par tādiem es arī sapņoju izaudzināt savus dēlus.

Viktorija puikām neļauj caurām dienām spēlēt datorspēles vai skatīties televizoru līdz naktij, bet jaunākas tehnoloģijas puikas var nopelnīt izdarot kādu labu darbu.

Tomēr, audzinot meitiņu, viņa izvēlējās pilnīgi citu metodi, reizēm ļaujot pat mazajai princesei būt kaprīzei.

I love my daddy x Kisses ? we love u @davidbeckham

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Bērni aug ātri, un Viktorijas vecākais dēls nu ir pārcēlies uz Ņujorku, lai mācīties mākslas fotogrāfiju. Viktorija vēl aizvien nevar pārdzīvot, ka dēls atrodas tik tālu. Savā pēdējā intervijā viņa izteicās pilnīgi atklāti: “Es vēl aizvien raudu par to, ka Bruklins devās uz Ņujorku. Es skumju pēc viņa katru dienu.”

Look who I bumped into back stage! Love u @brooklynbeckham X #VBSS18

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Nesen Instagramā arī Deivids dalījās ar bildi, kurā redzams, kopā ar vecāko dēlu, atzīstot, ka arī viņš skumst pēc Bruklina.

Great show today very proud to be in NYC with this handsome young man @victoriabeckham ?

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on