Šķiet, slavenību pasaulē silkons zaudē savas pozīcijas. Daudzas slavenas sievietes atsakās no mākslīgām krūtīm, izņemot implantus vai mainot tos uz mazāka izmēra.

Vairākas zvaigznes atzinušās, ka viņām vienkārši apnicis nēsāt līdzi šo lieko "kravu", bet citas vienkārši nolēmušas atgriezties pie dabīguma.


Šērona Osborna

Slavenā rokmūziķa sievai izmēģinājusi visus plastiskās operācijas brīnumus, arī silikonu. Ieliekot implantus, viņa bija diezgan priecīga, līdz kādā jaukā rītā saprata, ka viens no tiem ir saplīsis! Tad Osborna bez nožēlas atgriezās pie savām formām.

Krisa Džennere

Kardašjanu klana "galva" uzpumpēja savas krūtis vēl 80-tajos gados. Nostaigājusi ar silikonu aptuveni 30 gadus, viņa bija nogurusi un atgriezās pie pašas formām.

Džeina Fonda

Džeina Fonda, iespējams, visvēlāk sāka eksperimentus. Ieguvusi silikona krūtis pēc 50 gadu vecuma, viņa mazliet padižojās un atgriezās atpakaļ pie savām - dabiskajām.

Viktorija Bekhema

Pēc leģendārās grupas Spice Girls sabrukuma futbolista sieva ļoti novājēja un izveidoja sev īstas bumbiņas. Viktorijas krūtis izskatījās ļoti nedabiskas. Bet, acīmredzot, viņai pašai nepatika rezultāts, un zvaigzne ātri atgriezās pie dzimtajām formām.

Nikola Kidmena

No silikona modes nav izvairījusies arī skaistule Nikola Kidmena. Pēc apmēram divu gadu staigāšanas ar diezgan lieliem krūšu implantiem, aktrise tikusi no tiem vaļā.

Tara Rīda

Tara Rīda ir vairākkārt atzinusi, ka dabiski viena no viņas krūtīm ir lielāka nekā otra. Šīs problēmas dēļ viņa vērsās pie ķirurga. Viņa gribēja iegūt pilnvērtīgu pāri. Bet ārsts nolēma pa savam, un no klīnikas aktrise iznāca ar trešo izmēru. Viņu biedēja krūšu nedabiskais izskats, un Tarai nācās veikt vēl virkni operāciju, lai krūtis izskatītos dabiskākas.

Kortnija Lova

Kortnija Lova savā laikā aizrāvās ar plastiku. Viņa vairākkārt ir savilkusi seju, palielinājusi lūpas. Neiztika arī bez basketbola bumbām krūtīs, ko fani skatīja vairākus gadus. Par laimi, Kortnija izspēlējās un atgriezās pie dabiskām formām.

Pamela Andersone

Pamela Andersone ir līdere krūšu operāciju skaita ziņā. Mēs esam redzējuši viņas krūtis dažādas: lielas, ļoti lielas, vidējas un atkal lielas. Nesen aktrise "nomierinājās" un deva priekšroku dabīgām formā. Un tas ir pareizi!

Mēs esam gandarīti, ka modē pamazām atgriežas pie dabīgums. Labāk mazas krūtis, nekā uzpūstas gumijas bumbas!