Pasaulē ir daudz un dažādu neizskaidrojamu dabas fenomenu un parādību, taču šīs ir vienas no lielākajām mistērijām, kuras zinātnieki cenšas izšķetināt. Daudzas lietas ir saistītas, taču šīm mistērijām nav izskaidrojuma, vismaz ne mums – mirstīgajiem!


1

1959.gada 1.februārī notika viena no noslēpumainākajām mistērijām pasaules vēsturē. Daudzi to joprojām noklusē, taču izskaidrojums šim visam nav atklāts.

Tieši 1.februārī "Djatlova ekspedīcijas" dalībnieki gribēja nokļūt kalna virsotnes "1079" augšgalā, taču tas nekad tā arī nenotika. Pilnīgi visi ekspedīcijas dalībnieki tika atrasti miruši kalna apakšā, - simtiem metru attālumā no "Djatlova" nometnes vietas.

Kur mistērija? Gandrīz visiem mirušajiem atklāja iekšējās traumas, taču uz ķermeņa ārpuses nekā nebija -ne ievainojumu, ne zilumu. Kas īsti notika, un kā viņi nokļuva vairāku simtu metru attālumā no nometnes ? Šī mistērija visticamāk vēl paliks ilgi neatrisināta.

2

1975.gada augustā no britu aviobāzes pacēlās bumbvedējs. Īsi pēc bumbvedēja pacelšanās, tās astē parādījās nezināmas izcelsmes lidojošs objekts, kas lidaparātam sekoja aptuveni 15 minūtes, pēc tam nezināmais objekts esot vienkārši izgaisis.

7-notikumi-pasaule-1

Vēl nesenajā 2009.gadā Brazīlijas pludmalēs un piekrastēs  atradās aptuveni 3000 delfīnu. Zoologi atzinuši, ka delfīni veikuši masveida pašnāvību, taču nav saprotams kāpēc un kādēļ tas ir noticis. Šis notikumus joprojām izraisa milzīgu ažiotāžu un diskusijas.

7-notikumi-pasaule-6

Austrālijā virs Kvīnslendas bieži parādoties nezināmas izcelsmes gaisa bumbas, cilvēki par nezināmies lidojošiem objektiem jeb NLO ziņo arvien biežāk. Vairāki cilvēki stāstījuši, ka šie nezināmie gaismas objekti lidojuši virs mājām, taču tie esot bijuši gluži vai neredzami, viss kas bija redzams – nesaprotami apļi.

Cilvēku ziņojumi no Kvīnslendas par dīvainām gaismām debesīm joprojām pāršalc policijas iecirkņus. Kas zem tā visa slēpjas, un kāda ir patiesība?

7-notikumi-pasaule-7

Tālajā 1924.gadā, kādā Āfrikas ciematiņā "Tauga" tika izraksts bērna galvaskauss un liecinot pēc mūsdienīgajām ekspertīzēm – galvaskauss ir aptuveni 2,5 miljonus gadus vecs. Liela daļa cilvēku uzskata, ka tas ir izdomājums, taču zinātnieki droši apgalvo, ka šis galvaskauss pavisam noteikti nav nācis no mūsu pašu planētas…

7-notikumi-pasaule-8

Šis ir iespējams viens no lielākajiem noslēpumiem cilvēces vēsturē, kurš joprojām tiek apspriests ik dienu, taču tā atbilstību realitātei mums būs grūti uzzināt.

1946.gadā, Ņūmeksikas štatā esot avarējis kāds nevienam nezināms lidojošs objekts, šajā objektā esot atrasti seši līķi, taču tie neesot bijuši cilvēki, bet cilvēkiem ļoti līdzīgas būtnes.