Sievietes skaistā veļā vienmēr izskatās dievišķīgi un padara vīriešus trakus. Manuprāt, mēs bieži pievēršam uzmanību parastam apģērbam, bet apakšveļas izvēli atstājam otrajā plānā, reizēm – pat trešajā. Tas nav pieļaujami! Tā var sabojāt kopējo tēlu, un izmainīt apkārtējo viedokli uz visiem laikiem.


Pastāstīsim par visbiežāk pieļautajām kļūdām, izvēloties veļu, un kā no tām izvairīties.

Kā izvēlēties apakšveļu

1. Pietiek likt savam dibenam izskatīties kā kāpuram vai saspiestai desai iesaiņojumā! Izmet visas apspīlētās biksītēm ar biezajām vīlēm. Galvenais veļas izvēlē – izmērs. Tavs piektais punkts nekļūs mazāks un pievilcīgāks, ja biksītes būs vienu vai divus izmērus mazākas. Vislabāk ir izvēlēties bezvīļu biksītes no dabīga, plāna auduma.
2. Neizvēlies krūšturi, kas pacels tavas krūtis līdz zodam. Tas izskatās, maigi izsakoties, nejēdzīgi un atbaidoši. Krūtīm jābūt izcilām, bet tām jāatrodas savā vietā.
3. Vēl viena liela kļūda – zem plānām baltām biksēm vai svārkiem vilkt baltas biksītes. Jā, tas ir labāk kā rozā vai violetas, tomēr arī baltās ir labi pamanāmas. Labāk ir izvēlēties miesas krāsas apakšveļu ar gludu tekstūru.
4. Nevelc zem caurspīdīgas blūzes vai jaciņas krūšturi radiāli atšķirīgā krāsā. Vēl viens zelta likums – caurspīdīga apģērba gadījumā jāizvēlas veļa bez izšuvumiem un dažādām uzdrukām. Veļai zem pieguloša apģērba jābūt bez reljefa.
5. Pati lielākā kļūda – atklāta mugura, uz kuras redzams krūšturis. Ja tev ir mazas, glītas krūtis, vari to vispār nevilkt. Galvenais, lai apģērbs būtu no necaurspīdīga auduma. Ja esi formīga vai arī bez krūštura tomēr iztikt nevari, izvēlies pārveidojamu krūšturi vai arī uzliekamas bļodiņas bez lencītēm.

Nobeigumā vēl kas svarīgs: pat ja tavi veļas krājumi sarukuši līdz divām vienībām, tiem noteikti jābūt saskaņotiem. Ja tie ir no dažādiem komplektiem, tas liecina par tavu nevīžīgo attieksmi pret sevi. Mums, sievietēm, vienmēr jābūt kaujas gatavībā.

Skaistums pat sīkumos! Esi vienmēr augstākajā līmenī un iesaki šos padomus arī draudzenēm!
dope.lv